אירועי יום השואה 2024 ייפתחו ביום ראשון ה-05.05.2024 בשעה 20:00 בטקס הממלכתי ביד ושם בסימן "הקהילה היהודית ושִברה". למחרת בשעה 10:00 תתייחד ישראל עם ששת המיליונים שנרצחו בידי הנאצים ועוזריהם בצפירה בת 2 דקות. גם במועצה אנו נערכים לקיים את אירועי יום הזיכרון לשואה ולגבורה ומזמינים אתכם להתארח במפגשים לסיפור זכרונות השואה. מצורפת מודעה עם אירועי ״זיכרון בסלון״, שיתקיימו במהלך השבוע במקומות ובמועדים המפורטים להלן.