סיכום פעילות נובמבר

נוער ותנועה • כניסות

NEWSLETTER 21

חודש פעילות – נובמבר 2016

עדכונים שוטפים

חודש נובמבר היה גדוש פעילות ומתחם הנוער היה מלא בנוער וילדים במשך שעות רבות במהלך החודש.

התחלנו את החודש בחג מעלות יישובי שנושאו היה יצורים מתחת למים החניכים הסתובבו בתחנות שונות סביב שביל הארנבות ואח"כ עם ההורים נפגשנו כולנו לטקס קצר, שכבות ג שרק מתחילים את דרכם בתנועה עברו בשער האש ושכבה ט שרו שירים והמציאו ריקודים בנושא.

כמה ימים לאחר מכן הגיעו לקדרון להתארח ראשי התנועה לשיחה פתוחה עם חניכים נאמני נוער, רכזים ומדב"ים – נוצר שיח בריא וחיובי ובו הועלו גם נושאים מורכבים טעוני שיפור וגם המון דברים חיובייים.

את הסמינר הפוליטי הקדשנו לצד הימין במפה הפוליטית לאחר מפגש עם נציג מהשמאל והמרכז הפוליטי – ח"כ בצלאל סמוטריץ' מהבית היהדי הגיע ונוצר שיח עמוק ומעניין ללא התלהמות ועם המון הקשבה גם שלא היו הסכמות.

לאחר חודש ארגון התחלנו את חודש יחיד בחברה. לפני הכנת הפעולות עצמן המדריכים עברו סמינר שהועבר לראשונה ע"י המשצ"ים שנחל הצלחה גדולה. כמה ימים לאחר מכן ישבו כל הקבוצות עם המשצים הקבוצתיים שלהם ובנו פעולות עבור החניכים.

החודש התחלנו את פעולות אמצע השבוע גם כאן ממשיכה המגמה של הנוער שמתחזק את מתחם הנוער וקבוצת תלמידות יא עם הגרעינית העבירו, לשמחתנו הגיעו ילדים ובני נוער רבים ולקחו חל בפעילויות השונות – אנו מנסים למצוא את הימים שמתאימים למרב הילדים בין שאר החוגים.

הבאנו למושב גם פעילות אקרובאלנס שזו סדנא שכוללת הרמות על מזרן ושת"פ בין המשתתפים בנושא משקל וכו' היה מוצלח מאוד

לקראת סוף החודש לראשונה במושב פתחנו קפה דילמה – ישיבה סביב שולחנות עגולים ושיח פתוח בין הבוגרים לנוער על מגוון נושאים קהילתיים. אנו מקווים שנפתחה כאן מסורת שתמשיך.

לשרותכם תמיד

עדי - 052-6707197

עדי טמיר מנהל פעילות הנוער, גרעינריים נטע ועידו ונאמני הנוער