מדרכות, כבישים וכל השאר

שיפור פני המושב • כניסות

חברים יקרים,

המדרכות בהרחבות ובכלל נראות זוועה. צוות שפ"י מתכנן ניקוי יסודי של המדרכות והכבישים. לכך דרושה היענות התושבים.

מדרכות: בהרחבות לנקות את הפילרים ולהכניס את פחי האשפה פנימה ולהסיר כל מכשול אחר. במשקים לפנות את הפחים לעמדות. זאת כדי שניתן יהיה לעבור עם מכונת טיאוט ללא הפרעות. לא כל התושבים מקבלים ורואים את ההודעות, אז אלה שרואים, תעדכנו בבקשה גם את השכנים כדי שכולם ידעו ויפנו.

כבישים: ניקוי שפת הכביש לא אפקטיבי מכיוון שמכוניות חונות ורכב הטיאוט עושה סללום והלכלוך נשאר. אנחנו חייבים לעשות תוכנית שביום מסוים שייקבע, כולם יחנו את המכוניות בחניות ובצד אחד של הכביש לפי מה שנבקש. ביום השני כל המכוניות בחניה ובצד השני. רק כך יהיה נקי. אנחנו נפרסם את תאריכי הטיאוט ומבקשים מכולם להישמע.

בתקווה שנצליח במבצע הזה ונמשיך כך בכל חודש או חודשיים, בהתאם למצב הניקיון.

פינות המיחזור: מראה מאד לא מלבב, ואנחנו הם אלה שגורמים לכך. בעמדת הקרטונים זורקים מכל הבא ליד. לכל פסולת יש את המתקן הייעודי לכך. ביום שלישי האחרון פינו ולמחרת ראיתי שהכל מלא שוב בקרטונים, לא עברה יממה. הפינוי הוא שבועי, כל יום שלישי. ב ב ק ש ה, לשטח את הקרטונים ולא לזרוק וללכת. זה לוקח 30 שניות, אז למה לא נענים לבקשה? כדי שהשכנים שלכם יוכלו גם לפנות קרטונים. את הקלקרים להכניס לפחים הירוקים שלכם, אין מתקן מיוחד לקלקרים. אם זורקים בקרטוניה, לא אוספים אותם וכך נסתם המתקן ואין מקום לקרטונים. קצת תשומת לב כשמגיעים לפינת המחזור. אנחנו משליכים ולא שומרים על הפינות ולאחר מכן מתלוננים כשעוברים ליד ברכב או ברגל. בבקשה תסתכלו גם כלפי חוץ, לא רק בחלקת האלוהים הקטנה שלכם.

צואת כלבים: חברים אתם מוציאים את הכלבים ונותנים להם לעשות את צרכיהם על המדרכות. יש גם כלבים משוטטים שמשאירים את עקבותיהם. אנא תפנו את הצואה ותזרקו בפחים הירוקים, כמו בערים.

בברכת מועדים לשמחה,
צוות שפ"י.